Spirit of Hockey 2019

  HORA CATEGORIA LOCAL VISITANT
18.30 Prebenjamí A Spartans (14) Cracks de l'hoquei (0)
19:00 Benjamí Els catalans (0) Stick a tope (7)
19:30 Aleví Doritos (4) Toca Pilotes (1)
20:00 Prebenjamí B Turbosticks (0) Els mosquibombes (7)
20:30 Prebenjamí A Spartans (10) Els flashoquei (0)
21:00 Prebenjamí B Els mosquibombes (6) Estics d'Or (1)
21:30 Prebenjamí B Els porters (5) Turbosticks (2)
22:00 Aleví Munich Teens (5) Tocapilotes (2)
22:30 Ultra A Scar Team (6) Hockey Gods (0)
23:00 Ultra A Vallter de Munich (3) Frente Fregona (7)
23:30 Aleví Munich Teens (0) Doritos (3)
0:00 Ultra B Esfinter de Milán (4) Pepo Estrellita (3)
0:30 Ultra A Hockey Gods (4) Vallter de Munich (2)
1:00 Ultra A Scar Team (8) Frente Fregona (4)
1:30 Ultra B Esfinter de Milán (6) Penya Francisco (4)
2:00 Ultra B Naranja Mecánica (3) Pepo Estrellita (6)
2:30 Ultra A Hockey Gods (6) Frente Fregona (8)
3:00 Ultra A Scar Team (6) Vallter de Munich (4)
3:30 Ultra B Esfinter de Milán (8) Naranja Mecánica (8)
4:00 Ultra B Pepo Estrellita (1) Penya Francisco (0)
9:00 Prebenjamí A Els flashoquei (5) Cracks de l'hoquei (2)
9:30 Benjamí Bous sobre rodes (7) Els catalans (5)
10:00 Aleví Patxangueros (8) Tocapilotes (0)
10:30 Benjamí Bous sobre rodes (0) Stick a tope (19)
11:00 Prebenjamí B Estics d'Or (0) Els porters (2)
11:30 Aleví Patxangueros (3) Doritos (1)
12:00 Benjamí El ramat de cabres (2) Stick a tope (3)
12:30 Prebenjamí B Els mosquibombes (3) Els porters (0)
13:00 Benjamí Bous sobre rodes (1) El ramat de cabres (4)
13:30 Aleví Munich Teens (1) Patxangueros (4)
14:00 Pre-benjamí Spartans (9) Els porters (2)
14:30 Pre-benjamí Els mosquibombes (5) Els flashoquei (6)
15:00 Benjamí Stick a tope (7) Els catalans (0)
15:30 Benjamí El ramat de cabres (12) Bous sobre rodes (1)
16:00 Aleví Patxangueros (4) Tocapilotes (1)
16:30 Aleví Doritos (5) Munich Teens (2)
17:00 ULTRA Scar Team (3) Pepo Estrellita (1)
17:30 ULTRA Esfinter de Milán (3) Frente Fregona (7)
18:00 PREBENJAMÍ Spartans (6) - Els flashoquei (1)
18:30 BENJAMÍ Stick a tope (0) - El ramat de cabres (4)
19:00 ALEVÍ Patxangueros (5) - Doritos (4)
19:30 ULTRA Scar Team - Frente Fregona
Desfilada artístic (5')
Entrega de premis
 
HORA CATEGORIA LOCAL VISITANT
18.30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30 Ultra B Penya Francisco (2) Naranja Mecánica (5)
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00 Preb. B Estics d'Or (0) Turbosticks (2)
10:30 Benjamí El ramat de cabres (7) Els catalans (1)
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00 Prebenjamí Cracks de l'hoquei (11) Turbosticks (3)
15:30 ULTRA Hockey Gods (4) Naranja Mecánica (6)
16:00 ULTRA Vallter de Munich (4) Penya Francisco (5)

OK Lliga 2015-2016 - Season 2016

OK Lliga 2015-2016 - Season 2016 - Group Pre benjamí

Last Match

SHUMCP Vilafranca

N/A

30. Match Day

4 juny 2016, 8:00 pm

Municipal de Maçanet de la Selva

Arxius

Categories

Sharing

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail